panef180001b

Η τελική φάση του 45ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων (Final 6) θα διεξαχθεί στην στην Χερσόνησο του Ηρακλείου, στην Κρήτη, από 11-15 Απριλίου. Θα επιχειρήσουμε σήμερα να ρίξουμε μια συνοπτική πρώτη ματιά στις ομάδες που θα συμμετάσχουν στην τελική φάση. Στο τέλος του άρθρου υπάρχει το Πρόγραμμα των αγώνων της Τελικής Φάσης, ενώ τις ερχόμενες ημέρες θα ακολουθήσει αναλυτικό αφιέρωμα (με παρουσίαση του ρόστερ και της φετινής τους πορείας) σε καθεμία ξεχωριστά από τις ομάδες που θα συμμετάσχουν στην τελική φάση του 45ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων, αλλά και αφιερώματα στην Ιστορία της διοργάνωσης και, φυσικά, στην Εφηβική ομάδα του Προμηθέα. Ο Προμηθέας και ο Ολυμπιακός είναι οι μοναδικές ομάδες που συμμετείχαν στην περσινή διοργάνωση στην Κατερίνη, ενώ μόνο ο Προμηθέας (το 2017 και το 2016) και ο Άρης (το 2016) συμμετείχαν στην Τελική Φάση των Παίδων τα τελευταία 2 χρόνια (όταν, δηλαδή, είχαν δικαίωμα συμμετοχής οι αθλητές που έχουν γεννηθεί το 2000 και 2001, που είναι η βάση των φετινών ομάδων).

Εδώ το αφιέρωμα στην Ιστορία των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων: http://www.promitheasbc.gr/index.php/nea/efiviko/1582-2017-2

efpan1700102

Σύμφωνα με την προκήρυξη της ΕΟΚ στην Τελική (Γ΄) Φάση θα πάρουν μέρος 6 σωματεία και συγκεκριμένα:

1) Ο Πρωταθλητής Ε.Σ.Κ.Α.

panef1800100

Πρωταθλήτρια αναδείχθηκε (για 2η φορά στην ιστορία της, μετά το 2003, όταν είχε αναδειχθεί και πρωταθλήτρια Ελλάδας) η Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως (A.E.Κ.), καθώς στις 23 Μαρτίου επικράτησε στο κλειστό του Αγίου Θωμά του ΓΣ Περιστερίου με σκορ 62-59.

panef1800101

Αναλυτικά: Α.Ε.Κ. – Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 62 – 59.

Τα δεκάλεπτα: 19-8, 37-22 (ημιχ.), 49-34, 62-59. 

ΑΕΚ (Χατζής): Ιωάννου A. 9 (1), Βάση 13 (2), Ιωάννου Δ. 3 (1), Μιχαήλ 2, Αλεξάνδρου 6, Ρούσσης, Ζαρκαδούλας 9 (2), Καραβάνας, Φιλιππαίος, Ρογκαβόπουλος 2, Χατζηδάκης 18, Μακαριάδης.

Το video του Τελικού: https://www.youtube.com/watch?v=s_FtFSf5Sn0&feature=youtu.be

Η παρακάμερα του Τελικού: https://www.youtube.com/watch?v=WdGEkSvrF6k&feature=youtu.be

panef1800102

Η ομάδα της Α.Ε.Κ. έφτασε έτσι στο 3-2, καθώς οι 2 ομάδες είχαν από 1 νίκη στην κανονική περίοδο κι επικράτησαν στην έδρα τους στους 2 προηγούμενους αγώνες των play-off (64-57 η ΑΕΚ στις 16/3) και 60-53 το Περιστέρι στις 20/3).

 panef1800103 

Στα ημιτελικά η Α.Ε.Κ. είχε αποκλείσει τον ο ΑΣΕ Δούκα με 3-2 (79-56, 63-65, 66-63) και το Περιστέρι τον Παναθηναϊκό με 3-1 (67-63, 76-69). (Σε παρένθεση τα σκορ των αγώνων των play-off).

panef1800104

 

2) Ο Πρωταθλητής Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.

Πρωταθλητής αναδείχθηκε (για 2η συνεχόμενη χρονιά) ο Ολυμπιακός που επικράτησε στον καθοριστικό Τελικό με 72-57 του Πρωτέα Βούλας (29/3, βοηθ. ΣΕΦ).

panef1800201

Αναλυτικά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ   72 – 57.

Τα δεκάλεπτα: 21-10, 39-27 (ημιχ.), 58-38, 72-57. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. (Χρυσανθόπουλος): Ρουμελιώτης 3 (1) , Μπαλής 3, Οικονόμου 2, Αρσενόπουλος 20 (3), Ποκουσέβσκι 11 (1) , Κολοβέρος 22 (1) , Μερισιώτης 2, Τσουμάνης 8 (1), Χάλιος 1, Ζευγαράς, Κατσίμπας, Περής.

Το video του Τελικού: https://www.youtube.com/watch?v=nkbAJbaV0kE&feature=youtu.be

Η παρακάμερα του Τελικού: https://www.youtube.com/watch?v=3cvoCKLrr3c&feature=youtu.be

 panef1800203

Η ομάδα του Ολυμπιακού έφτασε έτσι στο 2-1, καθώς οι 2 ομάδες είχαν επικρατήσει στην έδρα τους στους 2 προηγούμενους αγώνες των play-off: Ο Ολυμπιακός προηγήθηκε με 1-0 με νίκη 62-54 στις 21/3, ενώ ο Πρωτέας Βούλας είχε ισοφαρίσει σε 1-1, νικώντας με 79-71 στις 26/3.

  panef1800205

Στον Τελικό αναμετρήθηκαν ο Ολυμπιακός, που προκρίθηκε με 2-0 νίκες επί του Ίκαρου Καλλιθέας (82-44, 79-64) και ο Πρωτέας Βούλας, που απέκλεισε με 2-0 νίκες τον Πανιώνιο ΓΣΣ (67-39, 51-47).

 panef1800204 

 

3) Ο Πρωταθλητής Ε.ΚΑ.Σ.Θ.

panef1800300 

Πρωταθλητής αναδείχθηκε ο Άρης Α.Σ. που επικράτησε στον άτυπο Τελικό του Π.Α.Ο.Κ. με 71-64. Ο αγώνας έγινε για την 3η αγωνιστική του Final-4 της Ε.ΚΑ.Σ.Θ., που διεξήχθη από 22-27/3 στο γήπεδο της Μίκρας, στη Θεσσαλονίκη και συμμετείχαν ο ΠΑΟΚ, ο Άρης, ο ΜΑΣ Μαντουλίδης και ο Ηρακλής ΓΣ.

Εδώ το αναλυτικό αφιέρωμα στον Άρη: http://www.promitheasbc.gr/index.php/nea/efiviko/1583-1-2

 panef1800301 

Αναλυτικά: ΑΡΗΣ ΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. 71 – 64.

Τα δεκάλεπτα: 21-16, 41-26 (ημιχ.), 53-44, 71-64. 

ΑΡΗΣ (Μπουσβάρος): Βλάσιος 12(3), Διαλεσιώτης, Κάτος 9(2), Κογκαλίδης 3(1), Γουναρόπουλος 8, Σιδηροηλίας 16(1), Κοτρώτσιος, Κουρτίδης 19(2), Βουλγαρόπουλος 4, Νετζήπογλου.

Το video του Τελικού: https://www.youtube.com/watch?v=ICC4AHGh0F8&feature=youtu.be 

Δηλώσεις μετά την ολοκλήρωση του F4 των εφήβων στην κάμερα της ΕΚΑΣΘ: https://www.youtube.com/watch?v=AY-2sQiM2bg

 panef1800302 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ και Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ FINAL-4 ΤΗΣ EΚΑΣΘ:

FINAL-4 ΕΦΗΒΩΝ EΚΑΣΘ

ΠΕΜΠΤΗ 22/3 – – 1η Αγωνιστική

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

-

ΠΑΟΚ

62 – 73

ΑΡΗΣ ΑΣ

-

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

90 – 60

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3 – 2η Αγωνιστική

ΠΑΟΚ

-

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

68 – 56

ΑΡΗΣ

-

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

78 – 67

ΤΡΙΤΗ 27/3 – 3η Αγωνιστική

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

-

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

77 – 63

ΑΡΗΣ

-

ΠΑΟΚ

71 – 64

 

 panef1800303 

FINAL-4 ΕΦΗΒΩΝ EΚΑΣΘ

Θ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ

Β

Ν

Η

ΔΙΑΦ

1

ΑΡΗΣ

3

6

3

0

239-191

2

ΠΑΟΚ

3

5

2

1

205-189

3

ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

3

4

1

2

206-214

4

ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ

3

3

0

3

179-235

 

 panef1800304 

 

 

4) Ο Νικητής του Α΄ Ομίλου της Β΄ (Ημιτελικής) Φάσης, στον οποίο συμμετείχαν οι πρωταθλητές Ε.ΚΑ.Σ.Α.ΜΑ.Θ., Ε.ΚΑ.Σ.Χ., Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ., Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. & Ε.Σ.ΚΑ.Θ. και Ε.Σ.ΚΑ.Β.Δ.Ε.

panef1800400

Ο Όμιλος διεξήχθη στο χρονικό διάστημα 31/3-4/4 στο Κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης στη Θεσσαλονίκη και συμμετείχαν οι: Γ.Σ. Ελευθερούπολης, ΠΟ Νέων Μουδανιών, Πιερικός/Αρχέλαος ΣΦΚ Κατερίνης, Α.Σ. Διόσκουροι Κοζάνης, Αιολικός Βόλου και Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων

Νικητής αναδείχθηκε ο πρωταθλητής Ε.ΚΑ.Σ.Α.ΜΑ.Θ.,  Γ.Σ. Ελευθερούπολης.

panef1800401

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ και Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ:

Α΄ (ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ   31/3– 1η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

-

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

59 – 43

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

-

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

52 – 91

ΠΙΕΡ/ΑΡΧ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

-

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

61 – 73

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/4 – 2η Αγωνιστική

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

-

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

56 – 53

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

69 – 68

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

-

ΠΙΕΡ/ΑΡΧ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

98 – 87

ΔΕΥΤΕΡΑ 2/4 – 3η Αγωνιστική

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

63 – 41

ΠΙΕΡ/ΑΡΧ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

-

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

68 – 47

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

-

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

50 – 73

ΤΡΙΤΗ 3/4– 4η Αγωνιστική

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

-

ΠΙΕΡ/ΑΡΧ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

46 – 66

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

-

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

87 – 78

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

-

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

47 – 60

ΤΕΤΑΡΤΗ 4/4 – 5η Αγωνιστική

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

-

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

64 - 54

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

-

ΠΙΕΡ/ΑΡΧ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

54 - 78

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

64 - 54

 

panef1800402

Α΄ (ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

Θ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ

Β

Ν

Η

ΔΙΑΦ

1

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

5

10

5

0

413 - 321

2

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

5

9

4

1

347 - 311

3

ΠΙΕΡ/ΑΡΧ ΚΑΤΕΡΙΝ

5

8

3

2

360 - 318

4

ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

5

7

2

3

291 - 310

5

ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

5

6

1

4

240 - 305

6

ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

5

5

0

5

253 - 339

 

panef1800403

 

5) Ο Νικητής του Β΄ Ομίλου της Β΄ (Ημιτελικής) Φάσης, στον οποίο συμμετείχαν οι πρωταθλητές Ε.Σ.Κ.Α.Η., Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., Ε.Σ.Κ.Α.Κ. και Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε.

 probcb 

Ο Όμιλος (για τον οποίο υπήρξε στο site εκτενές αφιέρωμα) διεξήχθη στο χρονικό διάστημα 31/3-2/4 στο Λέχαιο στην Κορινθία και συμμετείχαν οι: ΓΕ Αλέξανδρος Νέας Αρτάκης, ΑΣΠ Προμηθέας, Κ.Ο. Μεγαλόπολης «ΠΕΛΑΣΓΟΣ» και Κ.Α.Ο. Κορίνθου.

Νικητής του ομίλου αναδείχθηκε ο πρωταθλητής Ε.Σ.Κ.Α.Η. ΑΣΠ Προμηθέας.

rostef17c1001

Όλα τ' αποτελέσματα των αγώνων του ομίλου του Λεχαίου:  

ΣΑΒΒΑΤΟ   31 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ v ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 75 - 66
ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ v ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ 65 - 42
ΚΥΡΙΑΚΗ   1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ v ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 58 - 47
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ v ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 37 - 87
ΔΕΥΤΕΡΑ   2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ v ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 40 - 93
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ v ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 67 - 47

 

p14181904  

Η Βαθμολογία.

Β΄  ΟΜΙΛΟΣ  Β΄  ΦΑΣΗΣ  45ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ

Θ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ

Β

Ν

Η

ΔΙΑΦ

1

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

3

6

3

0

245 – 119

2

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

3

5

2

1

167 – 159

2

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

3

4

1

2

162 – 217

4

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

3

3

0

3

150 - 229


rostef17c1000a

 

6) Ο Νικητής του Γ΄ Ομίλου της Β΄ (Ημιτελικής) Φάσης, στον οποίο συμμετείχαν οι πρωταθλητές Ε.ΚΑ.Σ.Κ., ΤΕ ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ, ΤΕ ΧΙΟΥ, ΤΕ ΣΑΜΟΥ και ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ.

panef1800600

Ο Όμιλος διεξήχθει στο χρονικό διάστημα 31/3-4/4 στο Κλειστό Γυμναστήριο Χαϊδαρίου και συμμετείχαν οι: Ο.Α.Α. Ηράκλειο, ΑΟ Κολοσσός Ρόδου, ΦΟ Βροντάδου Χίου, ΑΟ Πολυκράτης Σάμου και ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης.

Nικητής αναδείχθηκε ο πρωταθλητής Ε.ΚΑ.Σ.Κ. Όμιλος Αντισφαίρισης και Αθλοπαιδιών Ηράκλειο.

panef1800601

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ και Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ:

Γ΄ (ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ – ΚΓ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ   31/3  –  1η Αγωνιστική

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

-

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

66 – 71

ΟΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

-

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

88 – 36

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/4  –  2η Αγωνιστική

ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

-

ΟΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

58 – 61

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

-

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

57 – 63

ΔΕΥΤΕΡΑ 2/4  –  3η Αγωνιστική

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

-

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

67 – 48

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

-

ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

45 – 72

ΤΡΙΤΗ 3/4  –  4η Αγωνιστική

ΟΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

-

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

78 – 44

ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

-

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

66 – 62

ΤΕΤΑΡΤΗ 4/4  –  5η Αγωνιστική

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

-

ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

38 - 78

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

-

ΟΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

57 - 63

 

panef1800602 

Γ΄ (ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ) ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

Θ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ

Β

Ν

Η

ΔΙΑΦ

1

ΟΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

4

8

4

0

290 - 195

2

ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

4

7

3

1

276 - 206

3

ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

4

6

2

2

257 - 243

4

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

4

5

1

3

218 - 278

5

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

4

4

0

4

179 - 296

 

panef1800603 

 

panef180001d
 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 45ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 45ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ -ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ   11/4 – 1η Αγωνιστική

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

-

ΑΣ ΑΡΗΣ

16:00

Α.Ε.Κ

-

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

18:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

-

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

20:00

ΠΕΜΠΤΗ   12/4 – 2η Αγωνιστική

ΑΣ ΑΡΗΣ

-

Α.Ε.Κ

16:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

-

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

18:00

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

20:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   13/4 – 3η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

-

ΑΣ ΑΡΗΣ

15:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

-

Α.Ε.Κ

17:00

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

-

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

19:00

ΣΑΒΒΑΤΟ   14/4 – 4η  Αγωνιστική

ΑΣ ΑΡΗΣ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

14:00

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

-

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

16:00

Α.Ε.Κ

-

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

18:00

ΚΥΡΙΑΚΗ   15/4 – 5η Αγωνιστική

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

-

ΑΣ ΑΡΗΣ

10:00

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

12:00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

-

Α.Ε.Κ

14:00

 

 panef180001b

 

Αναζήτηση

Social Media

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση: Γερασίμου Σκλάβου 4, Καστελλόκαμπος, 26442, Πάτρα
Τηλέφωνο ΚΑΕ: (+30) 2610 275820
Τηλέφωνο Ακαδημίας: (+30) 2610 434536
Fax: (+30) 2610 625913
Email: info@promitheasbc.gr

Ωράριο λειτουργίας:
Γραφεία ΚΑΕ: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 18:00
Προπονητικό Κέντρο: Καθημερινά 09:00 - 22:00

hacklink al duşakabin fiyatları fethiye escort bayan escort - vip elit escort dizi film izle erotik film izle duşakabin hack forum marsbahis marsbahisgirtr