p17telf100

Στην Τελική Φάση του 44ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων, που θα διεξαχθεί στο Μεσολόγγι από 28 Ιουνίου ως 2 Ιουλίου, συμμετέχει η Παιδική ομάδα του Προμηθέα Πάτρας. Οι Παίδες του Προμηθέα κατέκτησαν για 3η συνεχόμενη χρονιά αήττητοι το πρωτάθλημα της ΕΣΚΑ-Η και την πρωτιά στον Β΄ (Επαρχιακό) Όμιλο, ενώ ο Προμηθέας είναι η μοναδική ομάδα στην Ελλάδα με συμμετοχή στα Τελικά Πρωταθλήματα Παίδων κι Εφήβων 2016 και 2017, αλλά και η μοναδική που βρίσκεται στην εξάδα των Παίδων για 3η συνεχόμενη χρονιά! 

 

44ppaf100

Θυμίζουμε πως η ομάδα του Προμηθέα κατέκτησε τη 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο στο περσινό Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων στα Τρίκαλα, με 8 αθλητές από το φετινό ρόστερ να συμμετέχουν στην 14άδα των δευτεραθλητών Ελλάδας.

Αύριο θα δημοσιευθούν στο site μια πρώτη ματιά στις 6 ομάδες, που θα συμμετάσχουν στο πανελλήνιο Παίδων και το πώς έφτασαν ως την Τελική Φάση κι ένα αφιέρωμα στην Ιστορία των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Παίδων, ενώ από την Τετάρτη θα υπάρξουν εκτενή αφιερώματα στους αντιπάλους του Προμηθέα, αρχής γενομένης με τον Κύδωνα Χανίων, και φυσικά, πλήρης αναφορά στους αγώνες του Προμηθέα, αλλά και όλυς τους αγώνες κάθε αγωνιστικής ημέρας.

propaid170100

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 44ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ    28/6 – 1η Αγωνιστική

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

-

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

16:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

-

ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

18:00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

-

ΠΑΟΚ

20:00

 ΠΕΜΠΤΗ   29/6 – 2η Αγωνιστική

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

-

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

16:00

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

-

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18:00

ΠΑΟΚ

-

ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

20:00

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   30/6 – 3η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

-

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

15:00

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

-

ΠΑΟΚ

17:00

ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

-

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

19:00

 ΣΑΒΒΑΤΟ   1/7 – 4η   Αγωνιστική

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

-

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14:00

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

-

ΠΑΟΚ

16:00

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

-

ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

18:00

 ΚΥΡΙΑΚΗ   2/7 –   5η Αγωνιστική

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

-

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

09:30

ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

-

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11:30

ΠΑΟΚ

-

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

13:30 

 

eppaid17pro101

Η ομάδα του Ανδρέα Κεσαπίδη εξασφάλισε τη συμμετοχή της κερδίζοντας την πρωτιά στον Β΄ (Επαρχιακό) Όμιλο της Β΄ (Ημιτελικής) Φάσης, που διεξήχθη στην Πρέβεζα, επικρατώντας της Καλαμάτας, της Νικόπολης Πρέβεζας και της Δόξας Αγ. Αδριανού. Έτσι, προκρίθηκε στην Τελική Φάση αήττητη με συνολικό ρεκόρ 27 νίκες και 0 ήττες και συνολική διαφορά πόντων 2.085-823. Αν εξαιρέσουμε το ένα παιχνίδι που κέρδισε άνευ αγώνα σκόραρε κατά μέσο όρο 80,19 πόντους σε κάθε αγώνα και δέχθηκε 31,65 κερδίζοντας με μέση διαφορά 48,54 πόντων!

eppaid17dag103

(Μάλιστα, ο Προμηθέας παραμένει αήττητος τα τελευταία 3 χρόνια σε αγώνα για το πρωτάθλημα της ΕΣΚΑ-Η και τον Επαρχιακό Όμιλο με συνολικό ρεκόρ 87-0!).

eppaid17dag112

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του ομίλου της Πρέβεζας:  

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21  ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 17:00 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 70 - 41
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΔΡΙΑΝΟΥ 19:00 ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. 58 - 69
ΣΑΒΒΑΤΟ  22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. 15:00 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 35 - 84
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 17:00 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΔΡΙΑΝΟΥ 32 - 52
ΚΥΡΙΑΚΗ   23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 10:00 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΔΡΙΑΝΟΥ 67 - 50
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. 12:00 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 67 - 33

 

 eppaid17sk113

eppaid17sk112

Η Βαθμολογία του Ομίλου.

Β΄  ΟΜΙΛΟΣ  Β΄  ΦΑΣΗΣ  44ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ
Θ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Β Ν Η ΔΙΑΦ
1 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 3 6 3 0 221 – 126
2 ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒ. 3 5 2 1 171 – 175
3 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΔΡΙΑΝΟΥ 3 4 1 2 160 – 168
4 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 3 3 0 3 106 - 189

 

 eppaid17dag102

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑ-Η  2016 – 17.

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ: Κατέκτησε (για 3η συνεχόμενη) χρονιά τον τίτλο του Πρωταθλητή Παίδων ΕΣΚΑ-Η (και ολοκλήρωσε για 2η συνεχόμενη χρονιά το άτυπο double της ΕΣΚΑ-Η, κατακτώντας τα πρωταθλήματα Παίδων κι Εφήβων) αήττητος με συνολικό ρεκόρ 24 νίκες και 0 ήττες και συνολική διαφορά πόντων 1.864-697. Σκόραρε κατά μέσο όρο 80.17 πόντους σε κάθε αγώνα και δέχθηκε μόλις 30.30, κερδίζοντας με μέση διαφορά 49,87 πόντων.

p17telf102

(Μάλιστα, τα τελευταία 3 χρόνια παραμένει αήττητος σε αγώνα για το πρωτάθλημα της ΕΣΚΑ-Η με συνολικό ρεκόρ 78-0!).

Κατέκτησε την 1η θέση και στις 3 προηγούμενες φάσεις.

p17telf104

Μπορείτε να παρακολουθήσετε το video-αφιέρωμα στην πρωταθλήτρια Παιδική ομάδα του Προμηθέα στον παρακάτω σύνδεσμο: https://www.youtube.com/watch?v=-VTGqb3Ap_Y&t=7s

Το album των πανηγυρισμών των Πρωταθλητών Παίδων του Προμηθέα: https://www.facebook.com/pg/asp.promitheas/photos/?tab=album&album_id=1951405275079041

p17telf101

Το ρόστερ της Παιδικής ομάδας του Προμηθέα που κατέκτησε (για 3η συνεχόμενη) χρονιά τον τίτλο του Πρωταθλητή Παίδων ΕΣΚΑ-Η και διεκδικεί την πρόκριση της στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων για την αγωνιστική χρονιά 2016-17:

p17telf123

Φ ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ ΓΕΝ ΥΨ Θ  
4 ΑΛΑΦOΔΗΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 1.83 PG
13 ΜΑΤΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2001 1.88 G/SF
6 ΔΑΤΣΙΑΔΗΣ ΔΩΡΟΘΕΟΣ 2001 1.90 G/PG
7 ΛΙΟΛΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2001 1,89 SF
8 ΚΑΦΕΖΑΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 1.88 PG
9 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 1.97 PG/G
10 ΜΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2003 1.98 SF/PF
11 ΜΑΤΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 1.90 G/SF
12 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 2.01 PF
14 ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 1.87 G
15 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 2.04 C
16 ΜΑΤΑΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 1.90 SF/PF
17 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 1.94 PG/G

 

eppaid17sk103

 p16a4101 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΟΗΘ. ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΤΖΑΜΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ : ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ "ΝΟΥΣ"
: ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΟΥΦΛΙΑΣ
ΕΦΟΡΟΣ : ΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

 

Αξίζει να θυμηθούμε πως η Παιδική ομάδα του Προμηθέα ξεκίνησε την αγωνιστική χρονιά 2016-17 συμμετέχοντας στο «Μεροπίς 2016», ένα πολύ δυνατό τουρνουά Παίδων, που διεξήχθη από 2 έως 4 Σεπτεμβρίου, στο κλειστό γυμναστήριο της Κω με τη συμμετοχή –εκτός της πατρινής ομάδας- του Α.Σ.Ε. Δούκα, του Ίκαρου Καλλιθέας και μεικτής ομάδας Δωδεκανήσου. (Τόσο ο ΑΣΕ Δούκα όσο και ο Ίκαρος Καλλιθέας θα βρεθούν και αυτοί στο Μεσολόγγι ως πρωταθλητές των ενώσεών τους)..

Ακολουθούν οι βαθμολογίες των ομίλων σε όλες τις φάσεις και τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της ομάδας. Στα σκορ υπάρχει link με τα αντίστοιχα άρθρα για όλους τους αγώνες της ομάδας.

  

Α' ΦΑΣΗ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/10/16 20:00 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ ΑΟ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 17 - 79
09/10/16 21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 87 - 13
16/10/16 14:00 ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 26 - 65
23/10/16 21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ 96 - 26
30/10/16 17:00 Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 27 - 83
06/11/16 21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΧΑΙΟΣ 47 ΑΣ 80 - 16

  

ΕΣΚΑΗ - ΠΑΙΔΙΚΟ - Α΄ ΦΑΣΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ) 2016-17
Θ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Β Ν Η ΔΙΑΦ
1 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 6 12 6 0 490 – 125
2 ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡΩΝ 6 11 5 1 324 – 337
3 ΑΓΕ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ 6 10 4 2 344 – 319
4 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΕΠ 6 9 3 2 234 – 311
5 ΓΛΑΥΚΟΣ ΑΟ 6 8 1 4 259 – 298
5 Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ 6 7 1 4 292 – 362
7 ΑΧΑΙΟΣ 47 6 6 0 6 222 – 413

Όλα αποτελέσματα του Ομίλου: http://promitheasbc.gr/index.php/2016-10-10-07-05-57/2016-10-10-07-06-42/apotelesmata-2/a-fasi-4

  

Β' ΦΑΣΗ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/16 19:30 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 30 - 82
20/11/16 21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 79 - 16
27/11/16 21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ 103 - 40
04/12/16 21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 78 - 25
11/12/16 17:30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 17 - 80
18/12/16 17:00 ΚΛ.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 31 - 78

  

ΕΣΚΑΗ - ΠΑΙΔΙΚΟ - Β΄ ΦΑΣΗ  (1ος ΟΜΙΛΟΣ) 2016-17
Θ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Β Ν Η ΔΙΑΦ
1 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 6 12 6 0 500 – 159
2 Ε.Α. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 6 10 4 2 286 – 330
3 ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡΩΝ 6 7 1 5 290 – 406
4 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΕΠ 6 7 1 5 195 – 376

Όλα τα αποτελέσματα του Ομίλου: http://www.promitheasbc.gr/index.php/2016-10-10-07-05-57/2016-10-10-07-06-42/apotelesmata-2/bfp

  

Γ' ΦΑΣΗ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/17 21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 79 - 23
15/01/17 14:00 ΠΥΡΓΟΥ-Γ.ΒΑΣΙΛ. ΗΡΑΚΛ/ΓΕ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 31 - 90
22/01/17 16:30 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 75 - 49
29/01/17 15:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 27 - 86
21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛ/ΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 20 - 0
12/02/17 19:15 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 34 - 78

  

Η Τελική Βαθμολογία.

ΕΣΚΑΗ - ΠΑΙΔΙΚΟ - Γ΄ ΦΑΣΗ  (1ος ΟΜΙΛΟΣ) 2016-17
Θ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Β Ν Η ΔΙΑΦ
1 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 6 12 6 0 428 – 164
2 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 6 10 4 2 317 – 353
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ 6 8 2 4 250 – 369
4 ΗΡΑΚΛΗΣ/ΓΕ. ΠΥΡΓΟΥ 6 5 0 6 239 - 348

Όλα τα αποτελέσματα του Ομίλου: http://www.promitheasbc.gr/index.php/2016-10-10-07-05-57/2016-10-10-07-06-42/apotelesmata-2/bfp-2

 p16tel2101 

ΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/17 21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ 65 - 42
05/03/17 21:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 38 - 87
12/03/17 19:00 ΔΗΜ.. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 35 - 73
18/03/17 14:30 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 46 - 75
26/03/17 21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 93 - 36
02/04/17 21:00 Π.Γ.Ε. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 83 - 52

  p16tel03101 

Η Τελική Βαθμολογία.

ΕΣΚΑΗ - ΠΑΙΔΙΚΟ - ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 2016-17
Θ ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ Β Ν Η ΔΙΑΦ
1 ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 6 12 6 0 476 – 249
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 6 9 3 3 346 – 353
3 ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 6 8 2 4 343 – 387
4 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 6 7 1 5 276 – 452

Όλα τα αποτελέσματα του Ομίλου: http://promitheasbc.gr/index.php/2016-10-10-07-05-57/2016-10-10-07-06-42/apotelesmata-2/bfp-3

p17telf124

 

 propaid170100

 

Αναζήτηση

Social Media

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διεύθυνση: Γερασίμου Σκλάβου 4, Καστελλόκαμπος, 26442, Πάτρα
Τηλέφωνο ΚΑΕ: (+30) 2610 275820
Τηλέφωνο Ακαδημίας: (+30) 2610 434536
Fax: (+30) 2610 625913
Email: info@promitheasbc.gr

Ωράριο λειτουργίας:
Γραφεία ΚΑΕ: Δευτέρα - Παρασκευή 09:00 - 18:00
Προπονητικό Κέντρο: Καθημερινά 09:00 - 22:00

hacklink al duşakabin fiyatları fethiye escort bayan escort - vip elit escort dizi film izle erotik film izle duşakabin hack forum marsbahis marsbahis